Gündem

Oyuncu Koltuğu

Elektronik oyun ve teknolojilerin gelişmesi ve internet bağlantı hızlarının artmasıyla birlikte online oyunlara olan talebin artması kaçınılmaz hale gelmiştir. Tipik olarak, bilgisayar oyunları, yani eğitici oyunlar, bireysel oyunlar, çok oyunculu oyunlar ve çevrimiçi oyunların yanı sıra bilgisayar dinlenme, oyun içerik videoları, müzik, filmler vb. oynamak. Değerlendirdiğimizde ülkemizde 10 saatten fazla bilgisayar oturumu sağlıyor.

Gaming Chair

PC süresini artıran durumlardan biri de çevrimiçi oyunlar için süre sınırının olmaması ve oyuncuların oyundan ayrıldığında oyun içi cezaların olmamasıydı. Peki BT tek başına bu uzun maratonda başarılı olmaya yeter mi? Saatler geçtikçe enerjinizin azaldığını, motivasyonunuzu kaybettiğinizi ve her şeyden önce bedeninizin sağlığının risk altında olduğunu hiç düşündünüz mü?

Oyuncu koltuğu seçimi doğum sebeplerinin başında fiziksel sağlık gelmektedir. Normal sandalyeler, çalışma ortamları için vücut ergonomisi gözetilmeden üretilmekte ve 5-7 saat oturmaya hazırlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu