Gündem

İşletmeler İçin En İyi 9 Google Dokümanlar Şablonu

Kullanıma hazır Google Dokümanlar şablonları, işinize hızla başlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, sıfırdan bir şablon oluşturup mevcut şablonları değiştirerek zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz. Profesyonel ve ticari kullanım için en iyi dokuz Google Dokümanlar şablonunu paylaşacağız.

Üretkenlik, fatura ve kişisel kullanım için en iyi Google Dokümanlar şablonlarını ele aldık. Şablonları kullanarak çok zaman kazanabilir ve kısa sürede göz alıcı Google Dokümanlar şablonları oluşturabilirsiniz.

Not: Aşağıdaki şablonlardan herhangi birini kullanmak isterseniz, indir düğmesine tıklayın ve şablonu açın. Dosya > Kopya oluştur’a gidin, Google Drive klasörünüze kaydedilecektir. Artık şablonu Google Dokümanlar’da açabilir ve tercihinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz.

1. İş Süreci El Kitabı

İş süreci kılavuzu şablonları şirket adresi, tarih, dev başlık, alt başlık ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Şirket içi/dış şirket konularını görebilir ve hatta bir genel bakış ekleyebilirsiniz. Google Dokümanlar’ın üstün paylaşım yetenekleriyle, iş süreci kılavuzlarını salt görüntüleme modunda başkalarına gönderebilirsiniz.

İş süreci kılavuzu

2. Bülten

Bu şablon, en son haberleri ve gelişmelerle ilgili bilgileri çalışanlarla veya dış paydaşlarla paylaşmayı kolaylaştırır. Bunu kullanarak şirket güncellemelerini, son başarıları ve ödülleri düzenli olarak paylaşabilir ve çalışanlarınızı şirketteki gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.

Google dokümanlar için haber bülteni şablonu

3. Yazılım Geliştirme Önerisi

Bu, yazılım geliştirme şirketlerinin olmazsa olmazıdır. Potansiyel müşterilerden proje almak için maliyet tahmini, proje zaman çizelgesi ve diğer ayrıntıları içeren bir teklif göndermeniz gerekir.

google docs için yazılım önerisi

PandaDoc’un bu altı sayfalık Google Dokümanlar şablonu sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Başlık, tarih, tahmin ve daha fazlası gibi ayrıntıları değiştirebilirsiniz. Teklifiniz müşteri tarafından onaylanacak şekilde ayarlanmıştır.

4. Satış Teklifi

Bu her tür işletme için geçerlidir. Adından da anlaşılacağı gibi Satış teklifi şablonu, satış tekliflerini birkaç dakika içinde dağıtmanıza izin verebilir.

İşletmeler için satış teklifi şablonu

İlk sayfada, kalem adları ve fiyatları ile satış teklifleri ekleyebilirsiniz. İkinci sayfada garanti detaylarından, ödeme koşullarından ve daha fazlasından bahsedebilirsiniz. Şablon aynı zamanda hoş bir görsel tasarıma da sahip. Dışarıdaki iş kullanıcıları için hiç akıllıca değil.

5. Afiş Şablonu

Şimdiye kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz ücretsiz şablonlardan bahsettik. Web’den birkaç ücretli şablona bakalım. Google Dokümanlar için bu poster şablonu, şirket içinde veya dışında etkinlikler, kişiler, konferanslar ve diğer etkinlikler hakkında bilgi paylaşmak için uygun bir seçenektir.

google dokümanlar için poster şablonu

Tasarım yerinde ve birkaç dakika içinde görsel olarak hoş bir poster sunuyor.

6. Aylık Rapor Şablonu

Bu Google Dokümanlar şablonu, oradaki ürün yöneticileri için çok önemlidir. Gerekli tüm geri bildirimleri içeren aylık bir rapor oluşturabilirsiniz. Aylık kontrol listesine sorularınızı ekleyin, atanan görevlerden, devam eden görevlerden ve başlamamış görevlerden bahsedin.

Google dokümanlar için aylık rapor

Aşağıdaki bağlantıdan bir deneyin.

7. Antetli Kağıt Şablonu

İş amacıyla fiziksel antetli kağıtlar dağıttığımız günler geride kaldı. Google Dokümanlar için antetli kağıt şablonuyla, aynı tasarımı ve tipografiyi tüm antetli kağıtlarda kullanabilirsiniz.

Antetli kağıt şablonu

Şirketinizin adını, ayrıntılarını, tarihini ekleyin ve dağıtmak için göz alıcı bir antetli kağıtla gitmeye hazırsınız.

8. Fatura Şablonu

Google Dokümanlar iş şablonları listemiz, bir fatura şablonuyla eksiktir. değil mi Küçük, orta veya büyük bir işletme yönetiyor olun, fatura oluşturmak ve göndermek için yetenekli bir fatura şablonuna ihtiyacınız vardır.

Google dokümanlar için fatura şablonu

Sol üst köşeye marka logonuzu, telefon numarasını, adres bilgilerini, ürün açıklamasını, fiyatı ekleyin ve bir tahmin hesaplayın.

Son olarak, ödeme ve banka bilgileri için şartlar ve koşullar ekleyebilirsiniz.

9. Toplantı Notları Şablonu

Google Dokümanlar’da her zaman madde işaretleri halinde toplantı notları alabilirsiniz. Toplantı notları şablonu, toplantı ayrıntılarını daha düzenli bir şekilde eklemenizi sağlayan özel Toplantı notları şablonuyla işleri daha da ileriye götürür.

google dokümanlar için ekip toplantısı şablonu

İşletmenizi Google Dokümanlar ile Yönetin

Google Dokümanlar, tüketiciler için tercih edilen seçenek olmaya devam ediyor. Doğru miktarda şablonla, işinizin temel parçalarının da yerini alabilir. Yukarıdaki listeden hangi şablonları seçeceksiniz? Tercihinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu