Gündem

Mühür Mum

Mum mührü, asalet ve zarafetin bir sembolüdür. Yüzyıllar boyunca harfler sık ​​sık kullanılsa da, iletişim yöntemlerinin kullanımı azalmıştır. Bununla birlikte, davetiyelerin son su yalıtım modu tekrar ilgiyi artırmıştır. Düğünler, toplantılar veya etkinlikler için bir davet hazırlıyorsanız ve çok orijinal bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, özel baskı daveti mühürlerini kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş seçeneklerle, kısa sürede en uygun olana karar verebilirsiniz.

Seal Wax sayesinde davetiyelerinize mükemmel bir son dokunuş yapabilir ve estetik bir sonuç alabilirsiniz. Katılımcıların gözünde hoş ve saf bir izlenim bırakmak istiyorsanız, farklı seçenekleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanlara karar verebilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Mühür

Mühür mumunun bugün iki farklı kullanımı var. Sınırlı sayıda seçenek arıyorsanız, geleneksel yöntemi seçebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir daha hafif ve bir mum hazırlayın.

O zaman davetiyeyi zarfın içine koymamalısınız, kapatmamalısınız ve tam açılış noktasında bir çakmağıyla eritilmelidir. Daha pratik olmasını istiyorsanız, kaşığı eritebilir ve bir zarfa dökebilirsiniz. Daha sonra, sadece bir mühür balmumu ile damgalama yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
luxury tekel