Gündem

İş İçin En İyi 8 Kavram Şablonu

Kusursuz paylaşım ve işbirliği yetenekleriyle Notion to, kişisel bir veritabanı aracından işte kullanacağınız bir şeye kaymaya devam ediyor. Doğru şablonla, Notion işyerinde işi yapma şeklinizi tamamen değiştirebilir. İşte iş için en iyi sekiz Notion şablonu.

Her zaman sıfırdan bir Notion sayfası oluşturabilirsiniz, ancak mükemmel düzeni oluşturmak sizin tarafınızdan büyük çaba ve zaman gerektirecektir. Sorunları çözmek için şablonların devreye girdiği yer burasıdır. Aşağıdaki listeden uygun bir şablon seçin, gerektiğinde Notion bloklarını değiştirin ve hazırsınız.

kavram içerik takvimi

Ayrıca, diğer Notion ekibi üyeleriyle beyin fırtınası yapmak için Beyin dökümü ve Rafine fikirler için bir sayfa da vardır.

Notion e-ticaret şablonu

Yaptığınız tüm satışlara, envantere, döviz kurlarına ve veriler, analizler ve daha fazlası için ayrı bir sayfaya hızlı bir bakış sunar.

Fikirde finans takipçisi

Finans izleyici şablonu, bir işlem eklemenize ve banka hesabınızdaki yeni bakiyeyi otomatik olarak hesaplamanıza izin veren birçok formülle oluşturulmuştur. Düzgün, değil mi?

Kavram ikigai şablonu

Tabii ki, bunları kişiselleştirilmiş sorularla değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki İkigai bölümü, bir Notion sayfasına daha fazla soru ve yaşam hedefi eklemenize yardımcı olacaktır.

Ön yazı

Yeni işinizde mükemmel bir izlenim bırakmaya hazırsınız.

Notion blog yazısı kaydırma

Ekip üyeleriyle beyin fırtınası yapmak için blog yazısı fikirleri için özel bir veritabanı da vardır. Düzenleme yapmak veya sohbete katılmak için Notion sayfasını başkalarıyla paylaşmayı unutmayın.

Notion Takeit şablonu

Nihayetinde vizyonunu ve misyonunu belirlemenize, OKR’leri izlemenize ve dakikalar içinde özel bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kavram dokümanları şablonu

Bu, özellikle şirket süreçlerinin kaydedilmesi ve birçok kişinin yorum yapabileceği, katkıda bulunabileceği ve ileriye dönük referans verebileceği ürün veya tasarım özelliklerini yayınlamak için yararlıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
apk indir